Login History (8.x-1.1-rc2) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Last login
tr: Son giriş

en: Desc
tr: Azalan

en: Security
tr: Güvenlik

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Report
tr: Rapor

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
