Login History (8.x-1.1-rc2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Last login
uk: Останній вхід

en: Desc
uk: Спад

en: Security
uk: Безпека

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Report
uk: Звіт

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Login History
uk: Журнал роботи у системі
