Login History (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
