Login History (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Last login
ca: Darrer inici de sessió

en: Security
ca: Seguretat

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Report
ca: Informe

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
