Login History (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Last login
fi: Viimeisin kirjautuminen

en: Security
fi: Turvallisuus

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Report
fi: Raportoi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
