Login History (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Last login
hy: Վերջին մուտքը

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
