Login History (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Last login
ku: دوا چوونەژوورەوە

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
