Login History (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Desc
lv: Dilst.

en: Security
lv: Drošība

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
