Login History (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг
