Login History (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
