Login History (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Last login
ru: Последний вход

en: Desc
ru: По убыванию

en: Security
ru: Безопасность

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: User Agent
ru: Программа пользователя

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Report
ru: Отчёт

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
