Login History (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Last login
sv: Senaste inloggning

en: Desc
sv: Fallande

en: Security
sv: Säkerhet

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Report
sv: Rapportera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
