Login History (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Date
te: తేదీ

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Last login
te: చివరి ప్రవేశం

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
