Login History (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Last login
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
