Login History (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Last login
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ནང་འཇུག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
