Login History (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Last login
eu: Azken saioa

en: Desc
eu: Beheraka

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
