Login History (8.x-1.1-rc2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Last login
fr: Dernière connexion

en: Security
fr: Sécurité

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Report
fr: Rapport

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal
