Login History (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Date
gu: તારીખ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Last login
gu: છેલ્લાે પ્રવેશ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Report
gu: અહેવાલ
