Login History (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
