Login History (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha
