Login History (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Last login
ta: கடைசியாக நுழைந்தது

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Report
ta: அறிக்கை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
