Login History (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: User
ur: صارف

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
