Login Lock (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Redirect url
lt: Nukreipimo url

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
