Login Lock (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Status message
pl: Komunikat

en: The path '%path' has to start with a slash.
pl: Ścieżka '%path' musi zaczynać się od ukośnika.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka '%path' jest nieprawidłowa lub brak do niej dostępu.
