Login Lock (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Status message
pt: Mensagem de estado

en: The path '%path' has to start with a slash.
pt: O caminho '%path' tem de começar com uma barra.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
pt: O caminho '%path' é inválido ou não tem acesso a ele.
