Login Lock (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: The path '%path' has to start with a slash.
tr: '%path' yolunun eğik çizgiyle başlaması zorunludur.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
tr: '%path' yolu geçersiz ya da bu yola erişiminiz yok.
