Login Lock (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Login message
uk: Повідомлення входу

en: The path '%path' has to start with a slash.
uk: Шлях '%path' має починатися з похилої риски.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
uk: Або шлях "%path" є недійсним, або ви не маєте доступу до нього.
