Login Lock (1.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Redirect url
cs: Přesměrovat na URL

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: The path '%path' has to start with a slash.
cs: Cesta '%path' musí začínat lomítkem.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '%path' není platná, nebo k ní nemáte přístup.
