Login Lock (1.0.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Status
es: Estado

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Status message
es: Mensaje de estado

en: The path '%path' has to start with a slash.
es: La ruta '%path' debe comenzar con una barra oblicua.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
es: La ruta '%path' no es válida o no tiene acceso a ella.
