Login Lock (1.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: The path '%path' has to start with a slash.
ja: パス「 %path 」はスラッシュ始まりでなくてはなりません。
