Login Lock (1.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Redirect url
nl: Omleidings-URL

en: Status message
nl: Statusbericht

en: All roles except the selected roles
nl: Alle rollen behalve de geselecteerde rollen

en: Only the selected roles
nl: Alleen de geselecteerde rollen

en: Selected roles
nl: Geselecteerde rollen

en: The path '%path' has to start with a slash.
nl: Het pad '%path' moet beginnen met een schuine streep naar rechts.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '%path' is niet correct of u heeft er geen toegang toe.
