Login Lock (1.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Status message
sk: Stavová správa

en: The path '%path' has to start with a slash.
sk: Cesta '%path' musí začínať lomítkom.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
sk: Buď je cesta '%path' neplatná, alebo k nej nemáte prístup.
