Login Lock (1.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: The path '%path' has to start with a slash.
ca: La ruta '%path' ha de començar amb una barra inclinada.
