Login Lock (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Status
et: Olek

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Status message
et: Olekuteade

en: The path '%path' has to start with a slash.
et: Teekond '%path' peab algama kaldkriipsuga.
