Login Lock (1.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Status
it: Stato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Redirect url
it: URL di reindirizzamento

en: Status message
it: Messaggio di stato

en: The path '%path' has to start with a slash.
it: Il percorso '%path' deve iniziare con slash.
