Login Lock (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: The path '%path' has to start with a slash.
ro: Calea '%path' trebuie să înceapă cu un slash.
