Login Message (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Message
ar: الرسالة

en: Roles
ar: الأدوار

en: User role
ar: دور المستخدم

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: User roles
ar: أدوار المستخدم

en: Status message
ar: رسالة الحالة
