Login Message (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Message
be: Паведамленне

en: Roles
be: Ролі

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
