Login Message (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
