Login Message (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Message
ca: Missatge

en: Roles
ca: Rols

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Message type
ca: Tipus de missatge

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Status message
ca: Missatge d'estat
