Login Message (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Message
el: Μήνυμα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: User role
el: Ρόλος χρήστη

en: Message type
el: Τύπος μηνύματος

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
