Login Message (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Message
et: Teade

en: Roles
et: Rollid

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Error message
et: Veateade

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Status message
et: Olekuteade
