Login Message (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Message
he: הודעה

en: Roles
he: תפקידים

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Status message
he: הודעת סטטוס
