Login Message (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Message
hu: Üzenet

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: User role
hu: Felhasználói szerepkör

en: Message type
hu: Üzenet típusa

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: User roles
hu: Szerepkörök

en: Status message
hu: Állapotüzenet
