Login Message (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
