Login Message (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Message
id: Pesan

en: Roles
id: Peran

en: User role
id: Peran pengguna

en: Message type
id: Tipe pesan

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: User roles
id: Peran pengguna

en: Status message
id: Pesan status
