Login Message (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Message
ja: メッセージ

en: Roles
ja: 役割

en: User role
ja: 役割

en: Message type
ja: メッセージタイプ

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: User roles
ja: ユーザーの役割

en: Status message
ja: ステータスメッセージ
