Login Message (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Message
km: សារ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
