Login Message (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Message
ku: پەیام

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
