Login Message (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Message
lt: Žinutė

en: Roles
lt: Rolės

en: User role
lt: Narių rolės

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
